پارت سافت

جستجوی دامنه

دامنه خود را بصورت آنلاین ثبت کنید
نام دامنه مورد نظر خود را جستجو کنید....
ir.
7,500ت
com.
38,000ت
net.
38,000ت
org.
38,000ت

درباره پارت سافت

وب سایت partsoft.ir با نام گروه نرم افزاری پارت سافت به مدیریت آقای مهندس داریوش محمدی دارای سابقه درخشان در زمینه طراحی و بهینه سازی سیستم های مبتنی بر وب میباشد.

در این مجموعه سعی ما بر این است تا با بکارگیری روش های تخصصی و مقرون به صرفه ، طراحی وب سایت ها و سامانه های کاربردی مبتنی بر وب را با کمترین هزینه در اختیار صاحبان صنایع، مشاغل و شرکت ها قرار دهیم.

پارت سافت تا به امروز ، با انجام پروژه های مختلف طراحی و برنامه نویسی تحت وب ، خود را در این زمینه ، اثبات کرده است . برای مشاهده پروژه های انجام شده توسط پارت سافت می توانید به بخش آخرین اخبار مراجعه نمایید.

هدف از پیاده سازی این وب سایت و سامانه اینترنتی، فراهم آوردن امکان انتخاب ، بهینه سازی و سفارش دهی آنلاین طراحی وب سایت و سیستم های نرم افزاری مبتنی بر وب و ارایه آن بصورت مستقیم و بی واسطه میباشد، آنچنانکه متقاضیان محترم میتوانند به سادگی قالب وب سایت و سیستم مورد نظر خود را به همراه سرویس ها و کلیه افزونه های مورد نیاز ( ثبت دامنه، میزبانی وب، اختصاصی سازی ...) انتخاب نموده و سفارش خود را بصورت آنلاین ثبت و در سریع ترین زمان دریافت نمایند.

در نهایت امیدواریم بتوانیم راه در پیش گرفته شده را تا سر حد امکان به بهترین شکل انجام داده تا پیش روی مشتریان خود سربلند و سرافراز باشیم .

متقاضیان محترم درصورت نیاز به مشاوره میتوانند با کارشناسان فنی ما در این زمینه تماس حاصل فرمایند.

مشاوره و پشتیبانی: 02122762636

آدرس: تهران - تهران - خیابان شهید کلاهدوز (دولت)، بعد از چهارراه اختیاریه، مجتمع صدرا، طبقه اول، واحد 3

کدپستی: 1959995516

آدرس: تهران - تهران - خیابان شهید کلاهدوز (دولت)، بعد از چهارراه اختیاریه، مجتمع صدرا، طبقه اول، واحد 3